Strava.cz pro Android/iOS
Strava.cz pro Android pro si můžete stáhnout z Google Play.
Strava.cz pro iOS si můžete stáhnout z App Store.

JÍDELNÍČKY

Načítání
Nápověda Tisk
Výběr jídelny
Vyhledat jídelnu
Uložit údaje
Informace o jídelně
Základní škola a Mateřská škola
Tasovice 374, Tasovice, 671 25
Telefon: 727 985 997, Účet: 181674222/0300

Historie
Aktuální jídelníček
Pondělí 21. 10.
oběd 1
rajská polévka s rýží (1a,3), bramborové šišky s mákem(1a,3,7,8)
oběd 2
rajská polévka s rýží (1a,3), sekaná se zeleninou na plechu, vařený brambor (1a,3)
Úterý 22. 10.
oběd 1
vývar se zavářkou (1a,3), vepřový vrabec, vařený brambor
oběd 2
vývar se zavářkou (1a,3), štěpánská pečeně, dušená rýže(1a)
Středa 23. 10.
oběd 1
čočková polévka(1a), hamburská kýta, kynutý knedlík(1a,3,7)
oběd 2
čočková polévka(1a), lasagne se špenátem a masem sypané sýrem (1a,3,7)
Čtvrtek 24. 10.
oběd 1
krupicová polévka s vejci (1a,3), plněná kuřecí roláda, dušená rýže (1a)
oběd 2
krupicová polévka s vejci (1a,3), srdce na smetaně, kynutý knedlík (1a,3,7)
Pátek 25. 10.
oběd 1
česneková polévka s bramborem, kovbojské fazole(fazole,lečo,maso,česnek) chléb (1a,3)
oběd 2
česneková polévka s bramborem, rumunské párky(mleté maso), vařený brambor, salát
Úterý 29. 10.
oběd 1
z technických důvodu se pro cizí strávníky nevaří
Středa 30. 10.
oběd 1
z technických důvodů se pro cizí strávníky nevaří
Čtvrtek 31. 10.
oběd 1
hrachová polévka (1a), obalovaná treska v celozrnném obalu, bramborová kaše, kompot (1a,3,4,7)
oběd 2
hrachová polévka (1a), krůtí guláš, kynutý knedlík(1a,3,7)
Pátek 1. 11.
oběd 1
vývar s těstovinou (1a,3), játra na slanině, dušená rýže (1a)
Pondělí 4. 11.
oběd 1
jaternicová polévka (1a,3),buchtičky s krémem (1a,3,7)
oběd 2
jaternicová polévka (1a,3), guláš po srbsku, chléb (1a)
Úterý 5. 11.
oběd 1
polévka s bylinkovým kapáním (1a,3),vepřové na česneku, kynutý knedlík (1a,3,7)
oběd 2
polévka s bylinkovým kapáním (1a,3), mleté řízky s nivou, vařený brambor, salát (1a,3,7)
Středa 6. 11.
oběd 1
špenátová polévka (1a,3), kuřecí stehna na zelí, vařený brambor
oběd 2
špenátová polévka (1a,3), rýže "Bombaj" (paprika, rozinky, ananas,kuřecí maso)
Čtvrtek 7. 11.
oběd 1
vývar s noky (1a,3), myslivecká omáčka, dušená rýže (1a,3)
oběd 2
vývar s noky (1a,3), bramborová musaka (mleté maso,zelenina,vejce,mléko), salát (1a,3,7)
Pátek 8. 11.
oběd 1
bramborová polévka s paprikou (1a), fazole na kyselo, uzené maso, chléb, okure (1a)
oběd 2
bramborová polévka s paprikou (1a), tortelliny s rajčatovou omáčkou (1a,3)
Pondělí 11. 11.
oběd 1
drůbková polévka, žemlovka s jablky (1a,3,7)
oběd 2
drůbková polévka, halušky s uzeným sýrem (1a,3,7)
Úterý 12. 11.
oběd 1
polévka z míchaných luštěnin (1a), znojemská pečeně, dušená rýže (1a)
oběd 2
polévka z míchaných luštěnin (1a), zapečené těstoviny s drůbežím masem, salát (1a,3,7)
Středa 13. 11.
oběd 1
vývar s kuskusem (1a,3), špagety po italsku (1a,3)
oběd 2
vývar s kuskusem (1a,3), luhačovický špaček, vařený brambor (1a,3)
Čtvrtek 14. 11.
oběd 1
cizrnová polévka (1a), zapečené filé (vejce, sýr), vařený brambor, kompot(1a,3,4,7)
oběd 2
cizrnová polévka (1a), azu po tatarsku(vepř.maso,paprika, porek, žampiony),dušená rýže
Pátek 15. 11.
oběd 1
vývar s těstovinou (1a,3), svíčková na smetaně, kynutý knedlík (1a,3,7)
oběd 2
vývar s těstovinou (1a,3), tuňákový salát (tuňák,paprika, majoneza, jogurt), pečivo (1a,3,4,7)
Pondělí 18. 11.
oběd 1
polévka s játrovou rýží (1a,3), hrachová kaše, dušená šunka, chléb,okurek (1a)
oběd 2
polévka s játrovou rýží (1a,3), Honzovy buchty (1a,3,7)
Úterý 19. 11.
oběd 1
květáková polévka (1a,7) kuřecí čína, dušená rýže
oběd 2
květáková polévka (1a,7), uherská pečeně, kynutý knedlík (1a,3,7)
Středa 20. 11.
oběd 1
hovězí polévka (1a,3), frankfurtská omáčka, kynutý knedlík (1a,3,7)
oběd 2
hovězí polévka (1a,3), stříteřský závitek (maso,klobása, zelí), vařený brambor (1a)
Čtvrtek 21. 11.
oběd 1
fazolová polévka (1a), dušený špenát, vejce, vařený brambor (1a,3)
oběd 2
fazolová polévka (1a), vepřové ragú, dušená rýže
Pátek 22. 11.
oběd 1
vločková polévka (1a),vepřové maso na houbách, těstoviny (1a,3)
oběd 2
vločková polévka (1a), francouzské brambory, okurek (1a,3,7)
Pondělí 25. 11.
oběd 1
krémová polévka (1a,3), táč s ovocem (1a,3,7)
oběd 2
krémová polévka (1a,3), smažený hermelín, vařený brambor (1a,3,7)
Úterý 26. 11.
oběd 1
zeleninová polévka (1a), rybí karbanátek, bramborová kaše, salát (1a,3,4,7)
oběd 2
zeleninová polévka (1a), mexický guláš, dušená rýže (1a)
Středa 27. 11.
oběd 1
česneková polévka (1a,3), vepřový vrabec, červené zelí, kynutý knedlík (1a,3,7)
oběd 2
česneková polévka (1a,3), hovězí maso,baby mrkev, vařený brambor
Čtvrtek 28. 11.
oběd 1
drožďová polévka (1a), kuřecí kostky na paprice, těstoviny (1a,3,7)
oběd 2
drožďová polévka (1a), chilli con carne(maso,paprika,fazole,rajčata),bageta (1a,3)
Pátek 29. 11.
oběd 1
dršťková polévka (1a), vepřové rizoto, okurek
oběd 2
dršťková polévka (1a), koprová omáčka, maso, kynutý knedlík (1a,3,7)