Strava.cz pro Android/iOS
Strava.cz pro Android pro si můžete stáhnout z Google Play.
Strava.cz pro iOS si můžete stáhnout z App Store.

JÍDELNÍČKY

Načítání
Nápověda Tisk
Výběr jídelny
Vyhledat jídelnu
Uložit údaje
Informace o jídelně
Základní škola Třemošná
Americká 146, Třemošná, 330 11
Telefon: 377 953 445, Účet: 27-9186350287
Pokud chcete využívat službu pro objednávání stravy po Internetu, informujte se v kanceláři ŠJ.
Historie
Aktuální jídelníček
Čtvrtek 17. 10.
Oběd 1
Pol.česneková s chlebem(1a,b)Zapečené flíčky se šunkou(1a,3,6,7)červená řepa,sirup ,mléko(7)
Oběd 2
Pol.česneková s chlebem(1a,b)Koprová omáčka(1a,7)vejce(3)houskové knedlíky(1a,3,7)sirup,mléko(7)
Pátek 18. 10.
Oběd 1
Pol.hrachová s kuličkami(1a,3)Smažený kuřecí řízek(1a,3,7)brambory m.m.(7)obloha,džus
Oběd 2
Pol.hrachová s kuličkami(1a,3)Krůtí směs italská s olivami(1a)špecle(1a,3)džus
Pondělí 21. 10.
Oběd 1
Pol.pórková(1a,3)Segedinský guláš(1a)houskové knedlíky(1a,3,7)vitamínový nápoj
Oběd 2
Pol.pórková(1a,3)Kuřecí maso s pohankovou pochoutkou,zelenina,vitamínový nápoj
Úterý 22. 10.
Oběd 1
Pol.jáhlová(1a,3,9)Vepřové maso v mrkvi(1a)rozpeky(1a,3,7)jogurtový pohár(7)sirup
Oběd 2
Pol.jáhlová(1a,3,9)Těstoviny s kuřecím masem a sýrovou omáčkou(1a,3,7)jogurtový pohár(7)sirup
Středa 23. 10.
Oběd 1
Pol.vločková(1a,d,9)Mexické fazole(1a,bezmasé)pečivo(1a)ovoce,vitamínový nápoj
Oběd 2
Pol.vločková(1a,d,9)Švestkové knedlíky se smetanou a tvarohem(1a,3,7)ovoce,vita.nápoj
Čtvrtek 24. 10.
Oběd 1
Pol.minestrone(1a,9)Kuře v marinádě(1a)brambory,obloha,čaj
Oběd 2
Pol.minestrone(1a,9)Zelovky (1a,3,bezmasé)obloha,čaj
Pátek 25. 10.
Oběd 1
Pol.s drožďovými knedlíčky(1a,3,7)Burgundská omáčka s hovězím masem(1a,9)těstoviny(1a)džus
Oběd 2
Pol.s drožďovými knedlíčky(1a,3,7)Salát ze zelené čočky(1a,10,bezmasé)pečivo(1a)džus
Úterý 29. 10.
Oběd 1
Oběd 1
Oběd 2
Oběd 2
Středa 30. 10.
Oběd 1
Oběd 1
Oběd 2
Oběd 2
Čtvrtek 31. 10.
Oběd 1
Pol.cibulová(1a,3)Rizoto z vepřového masa se sýrem(7)zelenina,sirup
Oběd 2
Pol.cibulová(1a,3)Halušky se zelím a uzeným masem(1a,3)sirup
Pátek 1. 11.
Oběd 1
Pol.zeleninová(1a,9)Pečené vepřové maso(1a)bramborová kaše(7)jogurt(7)džus
Oběd 2
Pol.zeleninová(1a,9)Žemlovka s jablky(1a,3,7)jogurt(7)džus
Pondělí 4. 11.
Oběd 1
Pol.hráškový krém(1a,7)Džuveč se sýrem(7)zeleninový salát,vitamínový nápoj
Oběd 2
Pol.hráškový krém(1a,7)Selská jitrnice(1a)brambory,zeleninový salát,vitamínový nápoj
Úterý 5. 11.
Oběd 1
Pol.písmenková(1a,9)Krůtí maso na houbách(1a)bramborové knedlíky(1a,3)ovocný čaj
Oběd 2
Pol.písmenková(1a,9)Čevabčiči(1a)brambory m.m.(7)hořčice(10)zelenina,ovocný čaj
Středa 6. 11.
Oběd 1
Pol.pohanková(1a,9)Debrecínské maso(1a,6)těstoviny(1a,3)ovoce,mléko(7)sirup
Oběd 2
Pol.pohanková(1a,9)Ratatouille(7)pečivo(1a)ovoce,mléko(7)sirup
Čtvrtek 7. 11.
Oběd 1
Pol.s játrovými knedlíčky(1a,7,9)Kuře pečené(1a,7)brambory,obloha,džus
Oběd 2
Pol.s játrovými knedlíčky(1a,7,9)Segedinský guláš(1a)houskové knedlíky(1a,3,7)džus
Pátek 8. 11.
Oběd 1
Pol.dýňová s cizrnou(1a)Zbojnická hovězí pečeně(1a)rýže dušená,přesnídávka,mléko(7)sirup
Oběd 2
Pol.dýňová s cizrnou(1a)Nudle s mákem,cukrem a máslem(1a,3,7)přesnídávka,mléko(7)sirup
Pondělí 11. 11.
Oběd 1
Pol.špaldová(1a,9)Zapečené těstoviny se šunkou(1a,3,6,7)červená řepa,čaj s citrónem
Oběd 2
Pol.špaldová(1a,9)Sekaný máslový řízek(1a,3,7)bramborová kaše(7)červená řepa,čaj s citrónem
Úterý 12. 11.
Oběd 1
Pol.bramborová(1a,9)Švédská hovězí pečeně(1a,7)houskové knedlíky(1a,3,7)vitamínový nápoj
Oběd 2
Pol.bramborová(1a,9)Těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou(1a,3)vitamínový nápoj
Středa 13. 11.
Oběd 1
Pol.vločková(1a,9)Čočka na kyselo(1a)vejce(3)okurka kyselá,pečivo(1a)ovoce,sirup
Oběd 2
Pol.vločková(1a,9))Bulgur se zeleninou a sýrem(1a,,7,9,bezmasé)ovoce,sirup
Čtvrtek 14. 11.
Oběd 1
Pol.gulášová(1a)File v těstíčku(1a,3,4)brambory,jogurtová tatarka(7)zelenina,džus,mléko(7)
Oběd 2
Pol.gulášová(1a)Hovězí maso vařené restovaná zelenina,brambory m.m.(7)džus,mléko(7)
Pátek 15. 11.
Oběd 1
Pol.krupková(1a,c,9)Štěpánská hovězí pečeně(1a,3)rýže dušená,jogurt(7)ovocný čaj
Oběd 2
Pol.krupková(1a,c,9)Krupicová kaše s kakaem a máslem(1a,3,7)jogurt(7)ovocný čaj
Pondělí 18. 11.
Oběd 1
Pol.čočková(1a,9)Rizoto z vepřového masa se sýr(7)zeleninový salát,džus,mléko(7)
Oběd 2
Pol.čočková(1a,9)Kuřecí maso na paprikách(1a)brambory,zeleninový salát,džus,mléko(7)
Úterý 19. 11.
Oběd 1
Pol.z vaječné jíšky(1a,3,9)Vepřové maso na česneku(1a)bramborové knedlíky(1a,3)vitamínový nápoj
Oběd 2
Pol.z vaječné jíšky(1a,3,9)Salát z fazolí mungo a adzuki,bulgur,zelenina(1a,10)vita.nápoj
Středa 20. 11.
Oběd 1
Pol.kulajda(1a,3,7)File na bylinkách(4,7)brambory,zelenina,ovoce,sirup
Oběd 2
Pol.kulajda(1a,3,7)Játra po mlynářsku(1a,7)bulgur(1a)zelenina,ovoce,sirup
Čtvrtek 21. 11.
Oběd 1
Pol.z míchaných luštěnin(1a,9)Krůtí frikasé(1a)rýže dušená,obloha,mléko(7)sirup
Oběd 2
Pol.z mích.luštěnin(1a,9)Smažený květák(1a,3,7)brambory,jogurtová tatarka(7)obloha,mléko(7)sirup
Pátek 22. 11.
Oběd 1
Pol.rýžová(1a,3,9)Vepřové maso pečené(1a)červené zelí(1a)houskové knedlíky(1a,3,7)džus
Oběd 2
Pol.rýžová(1a,3,9)Gnocchi se špenátem a kuřecím masem(1a,3)rajče,džus
Pondělí 25. 11.
Oběd 1
Pol.hrachová s kuličkami(1a,3)Smažené kuřecí stripsy(1a,3,7)bramborová kaše(7)obloha,ovocný čaj
Oběd 2
Pol.hrachová s kuličkami(1a,3)Hovězí guláš(1a)chlupaté knedlíky(1a,3)ovocný čaj
Úterý 26. 11.
Oběd 1
Hovězí vývar s kapáním(1a,3,9)Fazole po bretaňsku(1a,6)pečivo(1a,3)ovoce,vitamínový nápoj
Oběd 2
Hovězí vývar s kapáním(1a,3,9)Těstovinový salát s makrelou(1a,3,4,7)ovoce,vitamínový nápoj
Středa 27. 11.
Oběd 1
Pol.česneková s chlebem(1a,b)Vepřové na paprice(1a,7)houskové knedlíky(1a,3,7)mléko(7)sirup
Oběd 2
Pol.česneková s chlebem(1a,b)Krůtí plátek(1a,7)brambory,zelenina,mléko(7)sirup
Čtvrtek 28. 11.
Oběd 1
Pol.rajčatová(1a,9)Smažené karbanátky(1a,3,7)brambory m.m.,obloha,džus
Oběd 2
Pol.rajčatová(1a,9))Špagety s kečupem a se sýrem(1a,3,7)obloha,džus
Pátek 29. 11.
Oběd 1
Slepičí vývar s nudlemi(1a,3,9)Námořnické maso(1a,3)rýže dušená,vitamínový nápoj
Oběd 2
Slepičí vývar s nudlemi(1a,3,9)Sekaná pečeně(1a,6)bramborový salát(1a,3,9)vitamínový nápoj