JÍDELNÍČKY

Načítání
Nápověda Tisk
Výběr jídelny
Vyhledat jídelnu
Uložit údaje
Informace o jídelně
Gühring s.r.o.
Na Perkách 608, Líně-Sulkov, 330 21
Telefon: 378 212 316
Pokud chcete využívat službu pro objednávání stravy po Internetu, informujte se v kanceláři ŠJ.
Historie
Aktuální jídelníček
Pondělí 27. 5.
ráno 1
Kuře po cikánsku, rýže (1,15)
ráno 2
Fořtovská hovězí pečeně, knedlíky(1,3,7,10)
ráno 3
Vepřová játra na roštu,brambory,tatarka,rajčatový sal. (3,7,12)
ráno 4
Pletýnky,ovoce (1,3,5,6,7,8,11,12)
ráno 5
Katův šleh, hranolky
odp 1
Katův šleh, hranolky
odp 2
Fořtovská hovězí pečeně, knedlíky(1,3,7,10)
odp 3
Pletýnky,ovoce (1,3,5,6,7,8,11,12)
chlazené
chlazené
Úterý 28. 5.
ráno 1
Moravský vrabec, špenát, bramborové knedlíky(1,3,6,7,11,12,15)
ráno 2
Maďarský perkelt,těstoviny (1,3,7,9,10,11,15)
ráno 3
Hovězí maso na houbách,rýže
ráno 4
Červená čočka s rajčaty,celozrnný rohlík (1,3,5,6,7,8,11,12)
ráno 5
Kotleta zapečená s bramborem a smetanou
odp 1
Kotleta zapečená s bramborem a smetanou
odp 2
Maďarský perkelt,těstoviny (1,3,7,9,10,11,15)
odp 3
Červená čočka s rajčaty,celozrnný rohlík (1,3,5,6,7,8,11,12)
chlazené
chlazené
Středa 29. 5.
ráno 1
Smažený kuřecí řízek, brambory,okurka(1,3,7,12)
ráno 2
Šunkofleky, červená řepa (1,3,7)
ráno 3
Kuřecí kung pao,rýže,salát z bílého zelí (5,6)
ráno 4
Palačinky s marmeládou,kompot
ráno 5
Kuřecí medajlonky, sýrová omáčka, těstoviny
odp 1
Kuřecí medajlonky, sýrová omáčka, těstoviny
odp 2
Šunkofleky, červená řepa (1,3,7)
odp 3
Palačinky s marmeládou,kompot
chlazené
chlazené
Čtvrtek 30. 5.
ráno 1
Halušky se zelím a slaninou(1,3,6,7,12)
ráno 2
Vepřový španělský ptáček,rýže(1,3)
ráno 3
Restovaná kuřecí játra na cibulce, brambory, tatarka(3,10,12)
ráno 4
Bulgur s restovanou zeleninou a žampiony,ovoce (1,15)
ráno 5
Mleté biftečky, opečený brambor
odp 1
Mleté biftečky, opečený brambor
odp 2
Vepřový španělský ptáček,rýže(1,3)
odp 3
Bulgur s restovanou zeleninou a žampiony,ovoce (1,15)
chlazené
chlazené
Pátek 31. 5.
ráno 1
Srbské rizoto sypané sýrem, okurka ?(7)
ráno 2
Pražská hovězí pečeně,knedlíky (1,3,10)
ráno 3
Pstruh na grilu, salát z čínského zelí,citron(4,5,7,8,12)
ráno 4
Gnocchi se špenátem a sýrem (1,3,7,12,15)
ráno 5
Smažená játra, brambor
odp 1
Smažená játra, brambor
odp 2
Pražská hovězí pečeně,knedlíky (1,3,10)
odp 3
Gnocchi se špenátem a sýrem (1,3,7,12,15)
chlazené
chlazené
Sobota 1. 6.
chlazené
chlazené
Neděle 2. 6.
chlazené
chlazené
Pondělí 3. 6.
ráno 1
Vepřové výpečky na pivě, kyselé zelí, knedlíky (1,3,7,9,10,11)
ráno 2
Boloňské špagety se sýrem (1,3,7,12)
ráno 3
Hovězí plátek,hráškové pyré s mátou,brambory (7,12)
ráno 4
Domácí makové buchty,kompot (1,3,7)
ráno 5
Plněný hermelín v alobalu, hranolky
odp 1
Plněný hermelín v alobalu, hranolky
odp 2
Boloňské špagety se sýrem (1,3,7,12)
odp 3
Domácí makové buchty,kompot (1,3,7)
chlazené
chlazené
Úterý 4. 6.
ráno 1
Čočka nakyselo, uzená kýta, okurka, chléb 1pl. (1,3,5,6,7,8,10)
ráno 2
Hovězí maso,křenová omáčka,knedlíky (1,3,7)
ráno 3
Pečený kapr,opečené brambory,citron,okurkový salát (4, ,7 ,10 ,12)
ráno 4
Bramborový guláš s houbami,pečivo (1,3,5,6,7,8,11,12,15)
ráno 5
Rozstřelený ptáček, rýže
odp 1
Rozstřelený ptáček, rýže
odp 2
Hovězí maso,křenová omáčka,knedlíky (1,3,7)
odp 3
Bramborový guláš s houbami,pečivo (1,3,5,6,7,8,11,12,15)
chlazené
chlazené
Středa 5. 6.
ráno 1
Guláš "PRAZDROJ", houskové knedlíky (1,3,9,10,12,15)
ráno 2
Kuřecí směs na houbách a zelenině,rýže (9)
ráno 3
Francouzské brambory,červená řepa (3,7,12)
ráno 4
Tofu v kari těstíčku,bramborová kaše (1,3,6,7,12)
ráno 5
Zapečené mleté maso s vejcem a sýrem, opečený brambor
odp 1
Zapečené mleté maso s vejcem a sýrem, opečený brambor
odp 2
Kuřecí směs na houbách a zelenině,rýže (9)
odp 3
Tofu v kari těstíčku,bramborová kaše (1,3,6,7,12)
chlazené
chlazené
Čtvrtek 6. 6.
ráno 1
Čufty v rajské omáčce,těstoviny (1,3,9)
ráno 2
Kuřecí směs s ananasem,rýže (1,7)
ráno 3
Marinovaný losos,bramborová kaše,citron (4,7,12)
ráno 4
Smažený sýr, brambory, tatarka (1,3,5,6,7,8,10,11,12)
ráno 5
Kuřecí na žampionech, těstoviny
odp 1
Kuřecí na žampionech, těstoviny
odp 2
Kuřecí směs s ananasem,rýže (1,7)
odp 3
Smažený sýr, brambory, tatarka (1,3,5,6,7,8,10,11,12)
chlazené
chlazené
Pátek 7. 6.
ráno 1
Vepřový plátek po srbsku,rýže (1)
ráno 2
Gnocchi s tuňákem a čerstvou bazalkou,citron (1,12)
ráno 3
Bretaňské fazole,klobása (15)
ráno 4
Tofu na čínský způsob se zeleninou,rýže (5,6)
ráno 5
Marinovaný bůček, brambor
odp 1
Marinovaný bůček, brambor
odp 2
Gnocchi s tuňákem a čerstvou bazalkou,citron (1,12)
odp 3
Tofu na čínský způsob se zeleninou,rýže (5,6)
chlazené
chlazené
Sobota 8. 6.
chlazené
chlazené
Neděle 9. 6.
chlazené
chlazené
Pondělí 10. 6.
ráno 1
Uzená kýta, bramborová kaše, kyselá okurka (7,10,12)
ráno 2
Námořnické maso, rýže (1,3,12)
ráno 3
Zeleninové lečo s uzeninou,brambory (3,10,12)
ráno 4
Dukátové buchtičky s krémem (1,3,7)
ráno 5
ráno 5
odp 1
odp 1
odp 2
Námořnické maso, rýže (1,3,12)
odp 3
Dukátové buchtičky s krémem (1,3,7)
chlazené
chlazené
Úterý 11. 6.
ráno 1
Segedinský guláš speciál, knedlíky (1,3,7)
ráno 2
Vepřová plec po selsku, špenát, bramborové knedlíky (1,3,6,7,9,10,11,15)
ráno 3
Kuřecí prsa na grilu,bramborová kaše,okurkový salát (7,10,12,15)
ráno 4
Smažený zeleninový řízek, brambory,okurka (1,3,5,6,7,8,9,11,12)
ráno 5
ráno 5
odp 1
odp 1
odp 2
Vepřová plec po selsku, špenát, bramborové knedlíky (1,3,6,7,9,10,11,15)
odp 3
Smažený zeleninový řízek, brambory,okurka (1,3,5,6,7,8,9,11,12)
chlazené
chlazené