JÍDELNÍČKY

Načítání
Nápověda Tisk
Výběr jídelny
Vyhledat jídelnu
Uložit údaje
Informace o jídelně
Školská jedáleň pri ZŠ s MŠ
Hurbanova 27, Martin, 036 01
Telefon: 043/4309672, Účet: SK91 0200 0000 0016 3288 5251
Nie ste zaregistrovaní.

Prípadnú registráciu Vám vykonáme v kancelárii ŠJ.

Vaše otázky a pripomienky posielajte na: SJ.HURBANOVA27.MT@ZOZNAM.SK

S pozdravom kolektív ŠJ
Historie
Aktuální jídelníček
Pondělí 27. 5.
Obed 1
markova kaša, chlieb/fazuľová kaša s cibuľou/
Obed 2
dukátové buchty
Úterý 28. 5.
Obed 1
sikulské stehno,knedľa/s kyslou kapustou /
Obed 2
rybie krokety,zemiaky
Středa 29. 5.
Obed 1
bulharská kapusta,zemiaky
Obed 2
hovädzie s kečupom,ryža
Čtvrtek 30. 5.
Obed 1
kuracie prsia na hrášku,ryža
Obed 2
koložvárska kapusta,zemiaky
Pátek 31. 5.
Obed 1
ovocný koláč
Obed 2
granadiersky pochod
Pondělí 3. 6.
Obed 1
Ryžový nákyp s tvarohom a jablkami
Obed 2
Čevabčiči z tofu,zemiaky
Úterý 4. 6.
Obed 1
Pečené kuracie stehno,ryža
Obed 2
Prekladaný kel,zemiaky
Středa 5. 6.
Obed 1
Segedínsky guláš knedľa
Obed 2
Ryba pečená na masle,zem.kaša
Čtvrtek 6. 6.
Obed 1
Karbonátok,fazuľový prívarok,chlieb
Obed 2
Hydinové rizoto
Pátek 7. 6.
Obed 1
Karfiolový nákyp, zemiaky
Obed 2
Pečené makové buchty
Pondělí 10. 6.
Obed 1
Tvarohové guľky so strúhankou
Obed 2
Špagety al pomodoro
Úterý 11. 6.
Obed 1
Guľky v paradajkovej omáčke,zemiaky
Obed 2
Brav.srehno na horčici,tarhoňa
Středa 12. 6.
Obed 1
Morčací prírodný rezeň,ryža
Obed 2
Brav.prír.,šošovicový prívarok,chlieb
Čtvrtek 13. 6.
Obed 1
Brav.pečené,kapusta,knedľa
Obed 2
Ryba na pekáči,zem.kaša
Pátek 14. 6.
Obed 1
Vajce,špenátový prívarok,zemiaky
Obed 2
Šišky s džemom
Pondělí 17. 6.
Obed 1
Rezance zapekané s makom a lekvárom
Obed 2
Rezne zo strukovín,zem.kaša
Úterý 18. 6.
Obed 1
Belehradský rezeň (prír.mäso,zemiaky s lečom)
Obed 2
Ryba so sezamom,zem.kaša
Středa 19. 6.
Obed 1
Kuracie prsia s ananásom,ryža
Obed 2
Cigánska roštenka,zemiaky
Čtvrtek 20. 6.
Obed 1
Mäsové krokety,zem.kaša
Obed 2
Penne so syrovou omáčkou a kuracím mäsom
Pátek 21. 6.
Obed 1
Cestovina so syrom
Obed 2
Moravské koláče
Pondělí 24. 6.
Obed 1
Palacinky s džemom
Obed 2
Šampiňónové rizoto
Úterý 25. 6.
Obed 1
Brav.perkelt,cestovina
Obed 2
Hov.dusené v hlav. kapuste,zemiaky
Středa 26. 6.
Obed 1
Sotté z kuracích pŕs,ryža
Obed 2
Rybie filé na srbský spôsob,zemiaky
Čtvrtek 27. 6.
Obed 1
Mletý rezeň so syrom,zem.kaša
Obed 2
Mexický guláš