JÍDELNÍČKY

Načítání
Výběr jídelny
Informace o jídelně
Jídelna Na Přítkovské
Přítkovská 1689/14 (areál budovy SČVK), Teplice, 415 01
Účet: 19/0100
Jídelníčky
Pondělí 25. 10.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Maďarský vepřový guláš, těstoviny
Oběd 2
Pikantní fazole s barevnou paprikou a opékanou klobásou
Oběd 3
Kuřecí steak v pepřové krustě, mačkané brambory s anglickou slaninou
Oběd 4
Květákové kari placičky s řeckým jogurtem a míchaným salátem
Večeře
Večeře 1
Maďarský vepřový guláš, těstoviny
Večeře 2
Pikantní fazole s barevnou paprikou a opékanou klobásou
Večeře 3
Kuřecí steak v pepřové krustě, mačkané brambory s anglickou slaninou
Večeře 4
Květákové kari placičky s řeckým jogurtem a míchaným salátem
Úterý 26. 10.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Plněný paprikový lusk v rajské omáčce, houskový knedlík
Oběd 2
Krůtí rizoto se sýrem a okurkou
Oběd 3
Vepřové ražniči s cibulí a lutenicí, americký brambor
Oběd 4
Sázené vejce, špenát, brambor, máslo
Večeře
Večeře 1
Plněný paprikový lusk v rajské omáčce, houskový knedlík
Večeře 2
Krůtí rizoto se sýrem a okurkou
Večeře 3
Vepřové ražniči s cibulí a lutenicí, americký brambor
Večeře 4
Sázené vejce, špenát, brambor, máslo
Středa 27. 10.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Máslový sekaný přírodní řízek, bramborová kaše, ovocný kompot
Oběd 2
Anglická hovězí pečeně, rýže
Oběd 3
Kuřecí QUATRO FORMAGI, těstoviny
Oběd 4
Palačinky s marmeládou a smetanovým přelivem
Večeře
Večeře 1
Máslový sekaný přírodní řízek, bramborová kaše, ovocný kompot
Večeře 2
Anglická hovězí pečeně, rýže
Večeře 3
Kuřecí QUATRO FORMAGI, těstoviny
Večeře 4
Palačinky s marmeládou a smetanovým přelivem
Pátek 29. 10.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Uzený nářez, čočka na kyselo, okurka
Oběd 2
Hovězí maso na houbách, rýže
Oběd 3
Smažený vepúřový řízek, brambor, okurka, citrón
Oběd 4
Těstoviny s pomodoro omáčkou, zeleninou a parmazánem
Večeře
Večeře 1
Uzený nářez, čočka na kyselo, okurka
Večeře 2
Hovězí maso na houbách, rýže
Večeře 3
Smažený vepúřový řízek, brambor, okurka, citrón
Večeře 4
Těstoviny s pomodoro omáčkou, zeleninou a parmazánem
Pondělí 1. 11.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Segedinský guláš Speciál, houskový knedlík
Oběd 2
Čevapčiči s hořčicí a cibulí, americký brambor
Oběd 3
Kuřecí frikasé se žampiony, rýže
Oběd 4
Vegetariánské penne se sýrem
Večeře
Večeře 1
Segedinský guláš Speciál, houskový knedlík
Večeře 2
Čevapčiči s hořčicí a cibulí, americký brambor
Večeře 3
Kuřecí frikasé se žampiony, rýže
Večeře 4
Vegetariánské penne se sýrem
Úterý 2. 11.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Guláš z divočáka, karlovarské knedlíky
Oběd 2
Uzený nářez s hrachovou kaší, cibulkou a okurkou
Oběd 3
Kuřecí plátek po římsku, brambor
Oběd 4
Nudle s mákem, cukrem a máslem
Večeře
Večeře 1
Guláš z divočáka, karlovarské knedlíky
Večeře 2
Uzený nářez s hrachovou kaší, cibulkou a okurkou
Večeře 3
Kuřecí plátek po římsku, brambor
Večeře 4
Nudle s mákem, cukrem a máslem
Středa 3. 11.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Sekaná pečeně, bramborová kaše, okurka
Oběd 2
Kuřecí prso na paprice, těstoviny
Oběd 3
Vepřové ramínko po selaku, BK, zelí
Oběd 4
Řecký salát s olivami a ovčím sýrem
Večeře
Večeře 1
Sekaná pečeně, bramborová kaše, okurka
Večeře 2
Kuřecí prso na paprice, těstoviny
Večeře 3
Vepřové ramínko po selaku, BK, zelí
Večeře 4
Řecký salát s olivami a ovčím sýrem
Čtvrtek 4. 11.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Zabijačkový guláš, chléb
Oběd 2
Uherská hovězí pečeně, rýže
Oběd 3
Smažené rybí filé, brambor, máslo, citrón
Oběd 4
Sójové čínské maso, rýžové nudle
Večeře
Večeře 1
Zabijačkový guláš, chléb
Večeře 2
Uherská hovězí pečeně, rýže
Večeře 3
Smažené rybí filé, brambor, máslo, citrón
Večeře 4
Sójové čínské maso, rýžové nudle
Pátek 5. 11.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Hovězí maso na špeku, těstoviny
Oběd 2
Katův šleh z vepřové kýty, americký brambor
Oběd 3
Smažený kuřecí řízek, bramborový salát, citrón
Oběd 4
Kus-kus na kari se zeleninou
Večeře
Večeře 1
Hovězí maso na špeku, těstoviny
Večeře 2
Katův šleh z vepřové kýty, americký brambor
Večeře 3
Smažený kuřecí řízek, bramborový salát, citrón
Večeře 4
Kus-kus na kari se zeleninou
Pondělí 8. 11.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Oběd č. 1
Oběd 2
Oběd č. 2
Oběd 3
Oběd č. 3
Oběd 4
Oběd č. 4
Večeře
Večeře 1
Večeře č. 1
Večeře 2
Večeře č. 2
Večeře 3
Večeře č. 3
Večeře 4
Večeře č. 4
Úterý 9. 11.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Oběd č. 1
Oběd 2
Oběd č. 2
Oběd 3
Oběd č. 3
Oběd 4
Oběd č. 4
Večeře
Večeře 1
Večeře č. 1
Večeře 2
Večeře č. 2
Večeře 3
Večeře č. 3
Večeře 4
Večeře č. 4
Středa 10. 11.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Oběd č. 1
Oběd 2
Oběd č. 2
Oběd 3
Oběd č. 3
Oběd 4
Oběd č. 4
Večeře
Večeře 1
Večeře č. 1
Večeře 2
Večeře č. 2
Večeře 3
Večeře č. 3
Večeře 4
Večeře č. 4
Čtvrtek 11. 11.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Oběd č. 1
Oběd 2
Oběd č. 2
Oběd 3
Oběd č. 3
Oběd 4
Oběd č. 4
Večeře
Večeře 1
Večeře č. 1
Večeře 2
Večeře č. 2
Večeře 3
Večeře č. 3
Večeře 4
Večeře č. 4
Pátek 12. 11.
Oběd
Polévka
Polévka
Oběd 1
Oběd č. 1
Oběd 2
Oběd č. 2
Oběd 3
Oběd č. 3
Oběd 4
Oběd č. 4
Večeře
Večeře 1
Večeře č. 1
Večeře 2
Večeře č. 2
Večeře 3
Večeře č. 3
Večeře 4
Večeře č. 4