JÍDELNÍČKY

Načítání
Výběr jídelny
Informace o jídelně
Základní škola Třemošná
Americká 146, Třemošná, 330 11
Telefon: 377 953 445, Mobil: 723 544 618, Účet: 27-9186350287/0100
Jídelníčky
Pondělí 25. 10.
Polévka
Vločková(1a,d,9)
Oběd 1
Čočka nakyselo(1a)vejce(3)pečivo(1a)okurka kyselá,vitamínový nápoj
Oběd 2
Úterý 26. 10.
Polévka
Krupicová s vejci(1a,3,9)
Oběd 1
Kuře pečené(1a)brambory,obloha,džus,mléko(7)
Oběd 2
Středa 27. 10.
Polévka
S drožďovými knedlíčky(1a,3,9)
Oběd 1
Vepřová směs s barevnými paprikami(1a)rýže dušená,vitamínový nápoj
Oběd 2
Podzimní prázdniny
Čtvrtek 28. 10.
Polévka
nevaří se - Den vzniku samostatného československého státu
Oběd 1
nevaří se - Den vzniku samostatného československého státu
Oběd 2
nevaří se - Den vzniku samostatného československého státu
Pátek 29. 10.
Polévka
Kuřecí vývar s nudlemi(1a,3,9)
Oběd 1
Selská jitrnice(1a)brambory m.m.(7)okurka kyselá,džus
Oběd 2
Podzimní prázdniny
Pondělí 1. 11.
Polévka
Dýňová s krutony(1a,7)
Oběd 1
Vepřová pečeně(1a)bramborová kaše(7)okurka kyselá,jogurt(7)džus
Oběd 2
Žemlovka s jablky(1a,3,7)jogurt(7)džus
Úterý 2. 11.
Polévka
Hráškový krém(1a,7)
Oběd 1
Vepřové rizoto se sýrem(7)zeleninový salát,sirup,mléko(7)
Oběd 2
Lasagne s mletým masem a sýrem(1a,7)sirup,mléko(7)
Středa 3. 11.
Polévka
S játrovou rýží(1a,3,7)
Oběd 1
Kuře pečené(1a)brambory,obloha,vitamínový nápoj
Oběd 2
Hovězí maso na divoko(1a,9)chlupaté knedlíky(1a,3)vitamínový nápoj
Čtvrtek 4. 11.
Polévka
Pohanková(1a,9)
Oběd 1
Svíčková na smetaně(1a,7,9)houskové knedlíky kynuté(1a,3,7)ovoce,sirup
Oběd 2
Ratatouille,pečivo(1a)ovoce,sirup
Pátek 5. 11.
Polévka
Písmenková(1a,9)
Oběd 1
Krůtí maso na houbách(1a)rýže dušená,čaj s citrónem,džus
Oběd 2
Čevabčiči(1a)brambory m.m.(7)zelenina,čaj s citrónem,džus
Pondělí 8. 11.
Polévka
Kulajda(1a,3,7)
Oběd 1
Zapečené těstoviny se šunkou(1a,3,7)červená řepa,mléko(7)sirup
Oběd 2
Hovězí směs v hořčičné omáčce s paprikami(1a,10)brambory,mléko(7)sirup
Úterý 9. 11.
Polévka
Prácheňská(1a,3,7)
Oběd 1
Zbojnická hovězí pečeně(1a)rýže dušená,přesnídávka,sirup
Oběd 2
Nudle s mákem,máslem a cukrem(1a,3,7)přesnídávka,sirup
Středa 10. 11.
Polévka
Bramborová(1a,9)
Oběd 1
Debrecínský guláš(1a,6)těstoviny(1a,3)ovoce,džus
Oběd 2
Těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou(1a,7)ovoce,džus
Čtvrtek 11. 11.
Polévka
Vločková(1a,d,9)
Oběd 1
Čočka na kyselo(1a)vejce(3)okurka kyselá,pečivo(1a)moučník(1a,3,7)sirup
Oběd 2
Salát ze zelené čočky s bulgurem(1a)moučník(1a,3,7)sirup
Pátek 12. 11.
Polévka
Gulášová(1a)
Oběd 1
Smažené file(1a,3,4,7)brambory,jogurtová tatarka(7)vitamínový nápoj
Oběd 2
Hovězí maso vařené,restovaná zelenina,brambory m.m.(7)vitamínový nápoj
Pondělí 15. 11.
Polévka
Fazolová(1a,9)
Oběd 1
Vepřové maso na česneku(1a)bramborové knedlíky(1a,3)ovoce,džus
Oběd 2
Bulgur se sušenými rajčaty a sýrem(1a,7)ovoce,džus
Úterý 16. 11.
Polévka
Krupková(1a,c,9)
Oběd 1
Štěpánská hovězí pečeně(1a,3)rýže dušená,jogurt(7)sirup,mléko(7)
Oběd 2
Krupicová kaše s kakaem,cukrem a máslem(1a,7)jogurt(7)sirup,mléko(7)
Středa 17. 11.
Polévka
nevaří se - Den boje za svobodu a demokracii
Oběd 1
nevaří se - Den boje za svobodu a demokracii
Oběd 2
nevaří se - Den boje za svobodu a demokracii
Čtvrtek 18. 11.
Polévka
Slepičí vývar s nudlemi(1a,3,9)
Oběd 1
Smažené kuřecí stripsy(1a,3)bramborová kaše(7)zeleninový salát,džus,mléko(7)
Oběd 2
Hovězí guláš(1a)bramborové knedlíky(1a,3)džus,mléko(7)
Pátek 19. 11.
Polévka
Rýžová(1a,3,9)
Oběd 1
Vepřová pečeně(1a)červené zelí(1a)houskové knedlíky kynuté(1a,3,7)sirup,čaj ovocný
Oběd 2
Quinoa s kuřecím masem a zeleninou(1a)sirup,čaj ovocný
Pondělí 22. 11.
Polévka
Hrachová s kuličkami(1a,3)
Oběd 1
File na bylinkách(1a,4,7)brambory m.m.(7)obloha,sirup,mléko(7)
Oběd 2
Játra po mlynářsku(1a,7)rýže dušená,obloha,sirup,mléko(7)
Úterý 23. 11.
Polévka
Zeleninová(1a,9)
Oběd 1
Krůtí frikasé na žampionech(1a,7)rýže dušená,vitamínový nápoj
Oběd 2
Smažený květák(1a,3,7)brambory,jogurtová tatarka(7)vitamínový nápoj
Středa 24. 11.
Polévka
Česneková s chlebem(1a,b)
Oběd 1
Fazole po bretaňsku(1a,6)pečivo(1a)ovoce,sirup
Oběd 2
Těstovinový salát s makrelou(1a,3,4)ovoce,sirup
Čtvrtek 25. 11.
Polévka
Rajčatová s ovesnými vločkami(1a,d,9)
Oběd 1
Holandský řízek(1a,3,7)brambory m.m.(7)zeleninový salát,džus,mléko(7)
Oběd 2
Špagety s kečupem a se sýrem(1a,3)zeleninový salát,džus
Pátek 26. 11.
Polévka
Hovězí vývar s tarhoňou(1a,9)
Oběd 1
Vepřová maso na paprice(1a,7)houskové knedlíky kynuté(1a,3,7)sirup,mléko(7)
Oběd 2
Krůtí plátek(1a)bramborová kaše(7)obloha,sirup,mléko(7)
Pondělí 29. 11.
Polévka
Z vaječné jíšky(1a,3,9)
Oběd 1
Kuřecí maso se sýrovou omáčkou(1a,7)těstoviny(1a,3)ovoce,vitamínový nápoj
Oběd 2
Zelovky s uzeninou(1a,3)ovoce,vitamínový nápoj
Úterý 30. 11.
Polévka
Květáková(1a,7)
Oběd 1
Námořnické maso(1a,3)rýže dušená,sirup,čaj s citrónem
Oběd 2
Sekaná pečeně(1a,6)bramborový salát(1a,3,7)sirup,čaj s citrónem