JÍDELNÍČKY

Načítání
Výběr jídelny
Informace o jídelně
Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
Palackého 524/37, Holešov, 769 01
Mobil: 737 374 662, Účet: 271494000207/0100
Jídelníčky
Pátek 28. 1.
Polévka
Česneková s kroupy (A: 01c,07,09)
Oběd 1
Smažený vepřový řízek, vařený brambor, míchaný kompot (A: 01a,03,07)
Oběd 2
Zeleninový talíř se sýrovým salátem, celozrné pečivo (A: 01a,07)
Pondělí 31. 1.
Polévka
Čočková (A: 01a)
Oběd 1
Kuřecí pörkelt, dušená rýže (A: 01a,07)
Oběd 2
Zapečené lazaně s boloňskou omáčkou a bešamelem (A: 01a,03,07,09)
Úterý 1. 2.
Polévka
Kuřecí s abecedou (A: 01a,03,07,09)
Oběd 1
Moravský vrabec, dušené zelí houskový knedlík kynutý (A: 01a,03,07)
Oběd 2
Zeleninový řízeček s ovesnými vločkami a sýrem, vařený brambor, zeleninový salát (A: 01a,03,07)
Středa 2. 2.
Polévka
Zeleninová (A: 01a,03,07,09)
Oběd 1
Krůtí maso na anglické slanině a řapíkatém celeru, vařené těstoviny, zeleninový salát (A: 01a,03,07,
Oběd 2
Chillie con carne, tukové pečivo (A: 01a,03,07)
Čtvrtek 3. 2.
Polévka
Rajská s rýží
Oběd 1
Smažený květák, vařený brambor, zeleninový salát (A: 01a,03,07)
Oběd 2
Vepřový plátek na dijonské hořčici, bulgur (A: 01a,10)
Pondělí 14. 2.
Polévka
Rybí (A: 01a,03,04,07,09)
Oběd 1
Kuřeci stehno na paprice, vařené těstoviny (A: 01a,03,07)
Oběd 2
Uzený hovězí jazyk, bramborová kaše, zeleninový salát (A: 07)
Úterý 15. 2.
Polévka
Kedlubnová s jáhly (A: 01a,07)
Oběd 1
Pštrosí vejce, vařený brambor, míchaný kompot (A: 01a,03,07,12)
Oběd 2
Vepřová játra s jablky a vínem, dušená rýže, zeleninový salát (A: 01a)
Středa 16. 2.
Polévka
Ruský boršč (A: 01a,07,09)
Oběd 1
Dukátové buchtičky s krémem (A: 01a,03,07)
Oběd 2
Rybí filé v sezamu, vařený brambor, zeleninový salát (A: 03,04,07,11)
Čtvrtek 17. 2.
Polévka
Uzená s kroupy (A: 01c,09)
Oběd 1
Uzená kýta, hrachová kaše, kyselý okurek, kváskový chléb (A:01a,01b,07,12)
Oběd 2
Hovězí maso na pepři, bulgur, zeleninový salát (A: 01a)
Pátek 18. 2.
Polévka
Hovězí s játrovou rýží (A: 01a,01c,03,07,09)
Oběd 1
Kuřecí maso v sýrové omáčce, špecle (A: 01a,03,07,09)
Oběd 2
Bažantí stehýnko na slanině, dušené červené zelí, bramborový knedlík (A:01a,03,07)
Pondělí 21. 2.
Polévka
Krkonošská (A: 01a)
Oběd 1
Srbské rizoto z vepřového masa, kyselý okurek (A: 01a,09,12)
Oběd 2
Lázeňská zelenina ve vaječné omeletě, vařený brambor (A: 01a,03,07,09)
Úterý 22. 2.
Polévka
Fazolová (A: 01a)
Oběd 1
Zapečené rybí filé, bramborová kaše, zeleninový salát (A: 01a,03,04,07)
Oběd 2
Bramborové strapačky s uzeným masem a zelím (A: 01a,03,07)
Středa 23. 2.
Polévka
Drožďová s kapáním (A: 01a,03,07)
Oběd 1
Špagety po italsku se strouhaným sýrem (A: 01a,03,07)
Oběd 2
Vepřové maso v kapustě, vařený brambor (A: 01a)
Čtvrtek 24. 2.
Polévka
Slepičí s těstovinou (A: 01a,03,07,09)
Oběd 1
Myslivecká vepřová kýta, houskový knedlík kynutý (A: 01a,03,07,09,10,12)
Oběd 2
Nudle s perníkem/mákem (A: 01a,03,07,08)
Pátek 25. 2.
Polévka
Pórková s krutony (A: 01a,03,07)
Oběd 1
Smažený kuřecí řízek, vařený brambor, míchaný kompot (A: 01a,03,07,12)
Oběd 2
Těstovinový salát s tuňákem, obloha (A: 01a,03,04,07,09
Pondělí 28. 2.
Polévka
Květáková (A: 01a,03,07)
Oběd 1
Vepřové maso po cikánsku, dušená rýže (A: 01a)
Oběd 2
Uhlířské špagety, zeleninový salát (A: 01a,03,07)