JÍDELNÍČKY

Načítání
Nápověda Tisk
Výběr jídelny
Vyhledat jídelnu
Informace o jídelně
Základní škola a Mateřská škola
Tasovice 374, Tasovice, 671 25
Telefon: 727 985 997, Účet: 181 674 222 / 0300

Historie
Aktuální jídelníček
Středa 27. 10.
oběd 1
z důvodu výpadku elektřiny se nevaří
Pátek 29. 10.
oběd 1
z technických důvodů se nevaří
Pondělí 1. 11.
oběd 1
drůbková polévka1a,3), žemlovka s jablky(1a,3,7)
oběd 2
drůbková polévka (1a,3), halušky s uzeným sýrem (1a,3,7)
Úterý 2. 11.
oběd 1
polévka z míchaných luštěnin (1a), znojemská pečeně, dušená rýže (1a)
oběd 2
polévka z míchaných luštěnin (1a), zapečené těstoviny s drůbežím masem, salát (1a,3,7)
Středa 3. 11.
oběd 1
vývar s kuskusem (1a), špagety po italsku (1a,3,7)
oběd 2
vývar s kuskusem (1a), luhačovický špaček, vařený brambor (1a,3)
Čtvrtek 4. 11.
oběd 1
cizrnová polévka (1a), zapečené filé (vejce,sýr), vařený brambor, kompot (1a,3,4,7)
oběd 2
cizrnová polévka (1a), azu po tatarsku (vepř.maso,papirka,porek,žampiony),dušená rýže (1a)
Pátek 5. 11.
oběd 1
vývar se zavářkou (1a,3), svíčková na smetaně, kynutý knedlík (1a,3,7)
oběd 2
vývar se zavářkou (1a,3), tuňákový salát, pečivo (1a,3,4,7)
Pondělí 8. 11.
oběd 1
polévka s játrovou rýží (1a,3), bramboorvý guláš, chléb (1a,3)
oběd 2
polévka s játrovou rýží (1a,3), mašle s mákem, kompot (1a,3,7)
Úterý 9. 11.
oběd 1
květáková polévka (1a,7), kuřecí čína, dušená rýže (1a)
oběd 2
květáková polévka (1a,7), uherská pečeně, kynutý knedlík (1a,3,7)
Středa 10. 11.
oběd 1
hovězí polévka s těstovinou (1,3), frankfurtská omáčka, kynutý knedlík (1a,3,7)
oběd 2
hovězí polévka s těstovinou (1a,3), stříteřský závitek(klobása,zelí), vařený brambor
Čtvrtek 11. 11.
oběd 1
fazolová polévka (1a), dušený špenát, vařené vejce, vařený brambor (1a,3)
oběd 2
fazolová polévka (1a), vepřové ragú, dušená rýže (1a)
Pátek 12. 11.
oběd 1
vločková polévka (1a), vepřové maso na houbách, těstoviny (1a,3)
oběd 2
vločková polévka (1a), francouzské brambory, okurek (3)
Pondělí 15. 11.
oběd 1
krémová polévka (1a,3), táč s ovocem (1a,3,7)
oběd 2
krémová polévka (1a,3), smažený hermelín, vařený brambor (1a,3,7)
Úterý 16. 11.
oběd 1
zeleninová polévka (1a), rybí karbanátek, bramborová kaše, salát (1a,3,4,7)
oběd 2
zeleninová polévka (1a), mexický guláš, dušená rýže (1a)
Čtvrtek 18. 11.
oběd 1
drožďová polévka (1a),kuřecí kostky na paprice, těstoviny (1a,3,7)
oběd 2
drožďová polévka (1a), chilli con carne (hov.maso,paprika,fazole,rajčata),bageta (1a,3)
Pátek 19. 11.
oběd 1
dršťková polévka (1a), vepřové rizoto, okurek
oběd 2
dršťková polévka (1a), koprová omáčka, maso, kynutý knedlík (1a,3,7)
Pondělí 22. 11.
oběd 1
vývar se zavářkou (1a,3), čočka na kyselo, vejce, chléb, okurek (1a,3)
oběd 2
vývar se zavářkou (1a,3), Honzovy buchty (1a,3,7)
Úterý 23. 11.
oběd 1
brokolicová polévka (1a,7), pekingské maso(kuřecí m.,čínksá zelenina), dušená rýže (1a)
oběd 2
brokolicová polévka (1a,7), americká kotleta(kečup,hořčice,česnek),vařený brambor (1a,10)
Středa 24. 11.
oběd 1
rajská polévka (1a),mletý řízek s celerem, bramborová kaše, salát (1a,3,7,9)
oběd 2
rajská polévka (1a), játra na cibulce, dušená rýže (1a)
Čtvrtek 25. 11.
oběd 1
vývar se zavářkou (1a,3), hamburská kýta, kynutý knedlík (1a,3,7)
oběd 2
vývar se zavářkou (1a,3), zepečené těstoviny s uzeninou, salát (1a,3,7)
Pátek 26. 11.
oběd 1
kapustová polévka (1a), kuřecí pečené stehno, šťouchané brambory s pažitkou
oběd 2
kapustová polévka (1a), maďarský perkelt, kynutý knedlík (1a,3,7)
Pondělí 29. 11.
oběd 1
polévka z vaječné jíšky (1a,3), bramborové šišky s mákem, kompot (1a,3,7)
oběd 2
polévka z vaječné jíšky (1a,3), smažená brokolice, vařený brambor (1a,3)
Úterý 30. 11.
oběd 1
uzená polévka s kroupami (1a), křenová omáčka, uzené maso, kynutý knedlík (1a,3,7)
oběd 2
uzená polévka s kroupami (1a), srbské rizoto, okurek